Info müüjatele

Kellele on see projekt suunatud?

Antud projekt “Eesti turul” on suunatud kõigile inimestele (nii väikestele ettevõtetele kui ka eraisikutele), kes soovivad müüa oma eestimaiseid tooteid  (toitu, riideid, ehteid, kosmeeetikat jne) suuremale auditooriumile.

Lühidalt:

  • klient leiab kiirelt eestimaise toodangu ühest kohast
  • kodumaine tootja jõuab suurema klientuurini 

Praegu on meie platvorm küll väga algstaadiumis, aga juba praegu on võimalik registreeruda müüjaks ja oma tooteid üles panna. 

Kui suur on osalustasu müüjatele?

Praegu on meie projekt algstaadiumis, seega osalemine on kõigile TASUTA. Hiljem meil on plaanis ühendada online-maksevõimalus, et ostja saaks oma ostude eest koheselt platvormil ära maksta.

Tulevikus, kui ostja maksab kauba eest, laekub raha platvormi arvele ning näiteks iga 2 nädala tagant tehakse väljamaksed müüja arvele. Sellisel juhul tuleb müüjal arvestada väikese tasuga, mis on ilmselt 5-10% müügi pealt, aga me pole selle küsimusega veel tegelenud ja see selgub alles hiljem. Kindlasti tuleb see summa väga-väga mõistlik müüjale, et see motiveeriks edasi tegutsema.

Kui müüja ei soovi liituda online-maksevõimalusega, siis osalemine platvormil jääb talle TASUTA.

Kuna hetkel meil ei ole online-maksevõimalust, siis on see pigem nagu müüjate reklaamimine, et klient teab kelle poole pöörduda, kui tal on midagi vaja. Tavaliselt lähevad inimesed Facebooki gruppidesse küsima ja otsima, mis on üsna ebamugav.

Kuidas hakata müüjaks?

Veebilehe vasakus nurgas on olemas nupp “logi sisse”. Hetkel töötab ainult arvutiversioo, kahjuks läbi telefoni ei saa veel.

Palun registreeri (kasutades tugevamat parooli) ja kui küsitakse USERNAMEi vali selline, mida hiljem kuvatakse ostjatele (kahjuks hiljem seda nime muuta ei saa).

Kui me oleme su ära kinnitanud, saad oma tooteid üles panna. Kinnitusmeil tuleb sullle meilile.

Kuidas oma tooteid üles panna?

Kui oled registreerunud müüjaks ja saanud kinnituse oma meilile, siis kliki meilis oleval lingil, mis viib eestiturul.ee lehel sisse logimisele. Logi oma kasutajanime või e-maili ning salasõnaga sisse.

Kliki nupule “Müüjale”

 

Avaneb järgmine pilt:

Klikkides “Lisa uus toode”, saad valida tootele nime:

Pilte saab lisada “Product Image” alt:

Siia saab lisada siis toote alghinna ja müügihinna:

Ja allolevasse suurde kasti kirjutada toote kirjelduse:

Paremal pool on “Product categories”, kust saab valida vastava toote kategooria, mille alla see kuulub.

Viimase asjana vajuta paremal pool olevat nuppu “Publish”, millega saad toote lehele üles panna.