LittleBerrypicker

Omanäolised nukud ja mitmekülgsed käsitöökaardid – LittleBerrypicker

EestiTurul.ee platvormiga on liitunud LittleBerrypicker. LittleBerrypicker nime tagant leiame aga loomingulise ja mitmekülgse Kristiina. 

LittleBerrypicker tootevalikust on mitmeid huvitavaid asju – akvarellidega loodud mõtteteradega pildid ja kaardid, lilledega ümbritsetud tekstidega pildid, lapse sünniandmetega beebipostrid ning ka (looma)nukke ja kaisutekke lastele.

Kristiina kirjeldab, et akvarellidega hakkas ta katsetama juba umbes viis aastat tagasi ning palju inspiratsiooni, ideid ja õpetusi on ta leidnud läbi sotsiaalmeedia, eelkõige Instagramist. Õmmelda on talle alati meeldinud, kuid nukkude õmblemiseni jõudis Kristiina nii-öelda tänu eelmise kevade eriolukorrale. Nimelt sündis Kristiina lähiperekonda uus ilmakodanik ning kuna eriolukorra tõttu olid poed suletud, tuli kingituse leidmisele loominguliselt läheneda. Nii sündiski esimene loomanukk, mis sai koheselt palju kiidusõnu ja nii jätkas Kristiina nukkude loomisega. Populaarseks on saanud ka LittleBerrypicker´i musliinist kaisutekid väikelastele. 

Nagu ka paljude teiste ettevõtjatega meie platvormil, nii ka Kristiina puhul, teeb ta oma loomingut töö ja laste kõrvalt justkui hobina. Sel hobil aga on tema elus suur roll, sest loodud tooted teeb Kristiina algusest lõpuni kõik ise. See kõik on aga Kristiina jaoks väga tore ja nauditav, sest oma kätega millega loomine toob talle rahu ja tänulikud kliendid teevad kogu loomisprotsessi veelgi nauditavamaks!

Iga LittleBerrypicker´i nukk on omanäoline. Kõik on eestimaine käsitöö, mis on loodud südame ja hoolega. Ühtegi toodet ei tee Kristiina ülekäte: “Ma väga hindan kvaliteeti ja seetõttu läheb asjadega vahel ka kauem aega, kuid vähemalt olen lõpptulemusega ise sajaprotsendiliselt rahul. Tellimustööde puhul on oluline, et klient saab ka ise kaasa rääkida, valides nii kanga kui disaini.”

LittleBerrypicker´i tooted on müügil juba ka erinevates poodides. Näiteks: Tartus Roosiaida poes, Saaremaal Saarte Sahvris, sisustuspoes Höme ja Pärnus Gildi käsitööpoes. Suurim müük ja turundus toimub aga pigem läbi sotsiaalmeedia. Nagu paljude meie eestimaiste käsitöö tootjate jaoks, on ka Kristiina jaoks kõige kiirem aeg tavaliselt jõuluperiood.

 

 

 

Märksõnad: eesti disain, eesti käsitöö, kodumaine, eesti turg, kodus valmistatud, eestimaine