Tingimused

ÜLDTINGIMUSED

 

Kuidas käib ostmine platvormil “Eesti Turul”?

  1. Ostja valib tooted ostukorvi ja valib iga toote kohta saatmisvõimaluse. Kui klient tellib ühe müüja käest mitu eset ning müüja ütleb, et need saab saata ühe pakina, saab klient ülejäänud toodetele (samalt müüjalt) saatmisele kulunud raha tagasi.
  2. Kui ostja on ostu sooritanud, siis müüja saab teavitava e-maili koos vajaliku informatsiooniga.
  3. Platvorm “Eesti Turul” esitab arve ostjale ja raha ostu eest laekub “Eesti Turul” arvele.
  4. Praeguses versioonis on hetkel viga, mis seisneb selles, et müüja näeb, et shipping on tasuta, aga klient näeb, et “Smartpost 2.50 €”. Tegeleme selle parandamisega.
  5. Toote kohaletoimetamise eest vastutab müüja. Platvorm “Eesti Turul” edastab müüjale kogu vajaliku informatsiooni toote kohaletoimetamiseks.
  6. Igal ostjal on seadusest tulenev 14-päevane tagastamisõigus kõikide toodete puhul, v.a järgmiste toodete puhul: kiiresti riknev kaup, eritellimusel valmistatud kaup, toidud ja joogid, lühikese säilimisajaga kaup. Kauba tagastamise korral tuleb teavitada e-maili teel platvormi “Eesti Turul”. Ostja tasub toote veo tagastamise transpordikulu. Tagastatud kaup peab olema rikkumata pakendis ja puudusteta (nagu oleks tavapoes seda vaadeldud). 
  7. Klient vastutab täielikult toote tellimisel ebaõigete või mittetäielike andmete esitamisega kaasnevate tagajärgede eest (sh toodet ei ole võimalik kohale toimetada, toode ei jõua ostjani, toote saatmisega tekib lisakulusid, mille eest vastutab ostja).

Info müüjale

  1. Müüjaga arveldatakse kord kuus või iga 2 nädala tagant (vastavalt soovile).
  2. Müüjale laekub raha kontole pärast toote tagastamise tähtaja lõppu, kus iga ostu eest arveldatakse maha vahendustasu, mis on 10% toote hinnast.
  3. Ostja tasub kohaletoomise eest ostmisel ja platvorm “Eesti Turul”  maksab selle summa edasi müüjale.

 

Platvorm “Eesti Turul” ei vastuta kasutaja poolt edastatud ning okidoki internetikeskkonnas avaldatud reklaami, teenuste või toodete sisu, kvaliteedi, kättesaadavuse ning tutvustuse õigsuste eest.